16.12.2018r. Godz. 03:33Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 09.07.2013r.

dodano: 9 lipca 2013 o 22:07 | ostatnia aktualizacja: 10 lipca 2013 o 15:07 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W Dobieszowie powiat kędzierzysko - kozielski w nocy o 2.48 zostaliśmy wezwani do pożaru w pomieszczeniu kuchennym w domu jednorodzinnym powstałym wskutek zwarcia instalacji elektrycznej w zmywarce do naczyń. Działania jednostek straży pożarnej polegały na całkowitym oddymieniu pomieszczeń przez otwarcie wszystkich okien w budynku, urządzenie odłączono i wyniesiono na zewnątrz budynku. Do dch osób przebywającym w budynku zastosowano tlenoterapie przez ratowników JOP, pozostałe poszkodowane osoby z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla przekazano ZRM. W zdarzeniu tym poszkodowanych zostało łącznie osiem osób.

Sporządził:

dyżurny operacyjny województwa