23.10.2017r. Godz. 09:47Bieżące interwencje

Bartłomiej Baniak i Marcin Melnarowicz Mistrzami Polski PSP w Piłce Siatkowej

dodano: 17 czerwca 2014 o 17:06 | ostatnia aktualizacja: 17 czerwca 2014 o 19:06 | kategoria: Sport | powiat: strzelecki

W dniach 12 -13 czerwca 2014 r. w Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej rozegrane zostały IV Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Siatkówce Plażowej. W rozgrywkach uczestniczyli zawodnicy reprezentujący województwa: podlaskie, podkarpackie, łódzkie, mazowieckie, opolskie, śląskie oraz Szkołę Główną Służby Pożarniczej i Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Nasze województwo reprezentowali: Wysocki Janusz, Klimas Piotr, Lazurek Bogdan, Pryga Dariusz, Nalborski Michał, Baniak Bartłomiej, Paweł Raniszewski i Marcin Melnarowicz.

Bartłomiej Baniak i Marcin Melnarowicz Mistrzami Polski PSP w Piłce Siatkowej

Klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:

I miejsce – Bartłomiej Baniak, Marcin Melnarowicz – woj. opolskie,

II miejsce – Jędrzej Brożyniak, Tomasz Miarka – CS PSP Częstochowa,

III miejsce – Mateusz Auguścik, Mariusz Jajus – woj. śląskie,

IV miejsce – Mariusz Sienkiewicz, Mariusz Szlejter – woj. podlaskie,

V miejsce ex aequo –Michał Netter/Paweł Chałko – woj. podlaskie, Maksymilian Paszak/Piotr Dłubała – woj. łódzkie,

VII miejsce ex aequo – Jacek Gawroński, Adam Ojrzyński – CS PSP Częstochowa, Dariusz Pryga, Michał Nalborski – woj. opolskie.

Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw uznany został reprezentant naszego województwa Marcin Melnarowicz z KW PSP w Opolu.

W rozegramym "finale pocieszenia" I miejsce zajęła reprezentacja CS PSP  Sławomir Goldsztajn i Kamil Wawrzyniak, II miejsce zajęła reprezentacja SGSP Piotr Pietrzyk i Michał Kuczera, III miejsce zajęła reprezentacja woj. opolskiego Janusz Wysocki i Paweł Raniszewski.

Wygranym gratulujemy i życzymy powtórzenia sukcesu w kolejnych Mistrzostwach.

Tekst: st. kpt. Piotr Zdziechowski, foto KW PSP Katowce