22.10.2017r. Godz. 15:50Bieżące interwencje

Decyzje personalne dla trzech oficerów.

dodano: 30 czerwca 2017 o 12:06 | ostatnia aktualizacja: 3 lipca 2017 o 10:07 | kategoria: Wydarzenia

W dniu 30 czerwca 2017 roku Opolski Komendant Wojewódzki PSP wręczył decyzje personalne trzem oficerom z województwa opolskiego.

Decyzje personalne dla trzech oficerów.

bryg. Leszek Koksanowicz z dniem 1 lipca 2017 roku został powołany przez Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP na stanowisko zastępcy komendanta miejskiego PSP w Opolu. Dotychczas bryg. Koksanowicz pełnił obowiązki zastępcy komendanta Miejskiego PSP w Opolu, a wcześniej był dowódcą JRG nr 2 w Opolu.

mł. bryg. Markowi Kocielskiemu z dniem 1 lipca 2017 roku Opolski Komendant Wojewódzki PSP w Opolu powierzył pełnienie obowiązków zastępcy komendanta powiatowego PSP w Krapkowicach. Dotychczas mł. bryg. Kocielski pełnił służbę w wydziale operacyjnym KW PSP w Opolu na stanowisku starszego specjalisty i był przewodniczącym zespołu inspekcyjnego OKW PSP.

mł. bryg. Dariuszowi Kulawinkowi z dniem 1 lipca 2017 roku Opolski Komendant Wojewódzki PSP powierzył pełnienie obowiązków zastępcy komendanta powiatowego PSP w Brzegu. Dotychczas mł. bryg. Kulawinek pełnił służbę w KP PSP K-Koźle na stanowisku zastępcy komendanta powiatowego PSP.

Opracował:
kpt. Łukasz Olejnik