12.12.2018r. Godz. 15:21Bieżące interwencje

"Dzień Bezpieczeństwa" - Jesenik

dodano: 11 września 2013 o 13:09 | ostatnia aktualizacja: 11 września 2013 o 14:09 | kategoria: Wydarzenia | powiat: nyski

Dnia 6 września br. strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Nysie z Komendantem Powiatowym na czele uczestniczyli w pokazach służb zintegrowanego systemu bezpieczeństwa w centrum Jesenika w Republice Czeskiej.

"Dzień Bezpieczeństwa" - Jesenik

Na rynku w Jeseniku swój sprzęt i działania prezentowały służby czeskie, takie jak: straż pożarna, policja oraz służba celna. Impreza skierowana była głównie do dzieci i młodzieży szkolnej. W ramach wieloletniej współpracy strażaków z okręgu Jesenik z KP PSP w Nysie w pokazach swoje umiejętności zaprezentowali strażacy z JRG Głuchołazy, którzy wspólnie z czeskimi kolegami podejmowali działania podczas zdarzenia drogowego. Na specjalnym stanowisku nurkowie z JRG Nysa pokazywali zainteresowanym wyposażenie jakim dysponują.

Autor: st. kpt. Paweł Gotkowski