18.12.2018r. Godz. 14:31Bieżące interwencje

Eliminacje do 41. OTWP - pow. krapkowicki

dodano: 29 marca 2018 o 14:03 | ostatnia aktualizacja: 12 kwietnia 2018 o 08:04 | kategoria: Wydarzenia | powiat: krapkowicki

W dniu 27 marca 2018 roku w sali obrad budynku Starostwa Powiatowego w Krapkowicach przy ulicy Kilińskiego 1 odbyły się eliminacje powiatowe 41. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".

Eliminacje do 41. OTWP - pow. krapkowicki

Uczniowie szkół z powiatu krapkowickiego rywalizowali w trzech grupach wiekowych:
- grupa I (uczniowie klas I-VI szkoły podstawowej),
- grupa II (uczniowie klas VII - VIII szkoły podstawowej oraz klas II i III szkoły gimnazjalnej),
- grupa III (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych).

Komisja konkursowa po przeprowadzeniu pisemnego testu z wiedzy pożarniczej i wyłonieniu uczniów z najwyższą ilością punktów dokonała weryfikacji ich wiedzy w formie ustnych odpowiedzi.
Do reprezentowania naszego powiatu w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim wytypowano uczniów, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce w każdej z grup wiekowych.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w eliminacjach wojewódzkich i centralnych !

Opracował:
mł. bryg Marek Kocielski