24.10.2017r. Godz. 00:26Bieżące interwencje

II miejsce naszych reprezentantów w MP Strażaków w Siatkowej Piłce Plażowej

dodano: 17 czerwca 2015 o 21:06 | ostatnia aktualizacja: 18 czerwca 2015 o 21:06 | kategoria: Sport | powiat: strzelecki

W dniach 15-17 czerwca 2015 roku w Kamieniu Krajeńskim odbyły się V Mistrzostwa Polski Strażaków w Siatkowej Piłce Plażowej. Organizatorem zawodów była Komenda Główna PSP w Warszawie oraz Komenda Powiatowa PSP w Sępólnie Krajeńskim.

II miejsce naszych reprezentantów w  MP Strażaków w Siatkowej Piłce Plażowej

W zawodach wzieło udział 26 dwuosobowych zespołów reprezentujących województwa: śląskie, lubuskie, opolskie, podlaskie, łódzkie, podkarpackie, dolnośląskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, Centralną Szkołę PSP w Częstochowie oraz Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie. Nasze województwo reprezentowali zawodnicy Bartłomiej Baniak z KP PSP w Strzelcach Opolskich i Marcin Melnarowicz z KW PSP w Opolu, Dariusz Pryga, Michał Nalborski i Paweł Zieliński z KP PSP w Nysie oraz Janusz Wysocki z KP PSP w Głubczycach. Bartek Baniak i Marcin Melnarowicz  wywalczyli II miejsce.

Tekst: mł. bryg. Piotr Zdziechowski, foto: Marcin Misiak