22.10.2017r. Godz. 04:39Bieżące interwencje

Ważniejsze wydarzenia w dniu 25.10.2011

dodano: 25 października 2011 o 22:10 | ostatnia aktualizacja: 29 grudnia 2011 o 12:12 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

1. Na drodze 414 pomiędzy miejscowościami Chrzelice - Łącznik z nieustalonej przyczyna doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. W zdarzeniu tym poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące autem osobowym. Ruch pojazdów na tym odcinku zablokowany było na ok. 2 godz.
  2. W miejscowości Jaworek w pow.oleskim doszło do tragicznego w skutkach zdarzenie,gdzie rolnik wykonujący prace polowe podczas jazdy ciągnikiem wypadł z nieustalonej przyczyny i został przejechany przez poruszającą się maszynę ze skutkiem śmiertelnym.
  3. Do zderzenia motocykla z samochodem ciężarowym doszło w Krapkowicach. Poszkodowany w tym zdarzeniu został kierujący motocyklem który z urazami nogi i klatki piersiowej został zabrany do szpitala.