20.02.2019r. Godz. 06:07Bieżące interwencje

Konferencja w Trosce o Środowisko

dodano: 18 czerwca 2012 o 12:06 | ostatnia aktualizacja: 18 czerwca 2012 o 12:06 | kategoria: Wydarzenia

14 czerwca 2012 r. w sali szkoleniowo-konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego odbyła się IV. Konferencja „W Trosce o Środowisko” organizowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

Konferencja w Trosce o Środowisko

Konferencja, w której udział wzięli min: marszałek województwa Józef Sebesta, wicewojewoda opolski Antoni Jastrzembski, przewodniczący sejmiku województwa Bogusław Wierdak, wicemarszałkowie województwa opolskiego Tomasz Kostuś i Roman Kolek, członkowie zarządu województwa opolskiego oraz przedstawiciele samorządu terytorialnego z całego regionu była okazją podsumowania, wspólnie partnerami i beneficjentami funduszu, planów  i dokonań a także okazją do refleksji nad zamierzonymi i osiągniętymi w 2011 roku celami w dziedzinie ochrony środowiska.

Dwanaście statuetek trafiło do opolskich firm, samorządów i organizacji pozarządowych, które dzięki wsparciu Funduszu realizują proekologiczne projekty.

W kategorii Pro publico bono wyróżniony został nadbryg. Karol Stępień opolski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Opolu. Pełna lista wyróżnionych znajduje się na stronie www Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

Więcej informacji i zdjęcia.

Źródło:
http://www.wfosigw.opole.pl

Zamieścił:

bryg. Adam Janiuk
rzecznik prasowy OKW PSP
rzecznik@psp.opole.pl