14.12.2018r. Godz. 06:42Bieżące interwencje

XIX konkurs plastyczny - wręczenie nagrod

dodano: 5 czerwca 2017 o 13:06 | ostatnia aktualizacja: 6 czerwca 2017 o 07:06 | kategoria: Zapobieganie

5 czerwca 2017 r. w Sali im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Opolskiego Urządu Wojewódzkiego Zastepca Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego bryg. Maciej Zając wręczał nagrody laureatom XIX edycji konkursu plastycznego pt. "Profesjonalni Sprawni Pomocni".

XIX konkurs plastyczny - wręczenie nagrod

Wśród wręczających nagrody był wojewoda Adrian Czubak, dyrektor WBiZK OUW – Henryk Ferster oraz opolski wicekurator oświaty – Artur Zapała.

Zastępca Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP bryg. Maciej Zając podziękował dzieciom za udział w konkursie i pogratulował osiągnietych wyników. Podziękował również ich opiekunom za zainspirowanie młodzieży do udziału w konkursie, w którym w tak wspaniały sposób uczcili 25 lecie Państwowej Straży Pożarnej. Pogratulował młodzieży pomysłowości, inwencji, a przede wszystkim talentu.

Licznie przybyli laureaci XIX edycji konkursu plastycznego pt. "Profesjonalni Sprawni Pomocni" wraz ze swoimi opiekunami lub rodzicami zostali obdarowani sprzętem elektronicznym,  książkami, plecakami lub grami logicznymi, a ich opiekunowie plastyczni otrzymali listy gratulacyjne z podziękowaniami za trud włożony w pracę z dziećmi. Goście zostali poczęstowani słodkościami i owocami, a nastepnie zaproszeni na zwiedzanie naszego opolskiego zoo - co stanowiło atrakcję, która zakończyła spotkanie laureatów przybyłych z całego województwa.

Warto ponownie zobaczyć prace wyróżnione w XVIII edycji konkursu plastycznego pt. "Profesjonalni Sprawni Pomocni" http://psp.opole.pl/aktualnosci/xix-konkurs-plastyczny-eliminacje-wojewodzkie/

mł.bryg. Sylwia Karakuła

starszy specjalista w Wydziale Kontrolno-Rozpoznawczym KW PSP w Opolu