14.12.2017r. Godz. 14:24Bieżące interwencje

Nabór do pracy w KW PSP w Opolu-WT-wyniki I etap

dodano: 24 maja 2016 o 11:05 | ostatnia aktualizacja: 24 maja 2016 o 11:05 | kategoria: Nabory

24 maja 2016 r. – Wyniki z I etapu postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska starszy specjalista ds. gospodarki i ewidencji rzeczowych składników majątku w wydziale kwatermistrzowskim w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Opolu:

Nabór do pracy w KW PSP w Opolu-WT-wyniki I etap
Wykaz kandydatów spełniających wymogi niezbędne
zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego
tj. rozmowy kwalifikacyjnej
na stanowisko starszego specjalisty ds. gospodarki i ewidencji rzeczowych składników majątku w wydziale kwatermistrzowskim
w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Opolu

Lp. Nazwisko Imię
1 MACIĄG Agnieszka
2 MALINA Adriana
3 GAŁECKI Adam
4 GOROŃSKI Rafał
5 JAROSZ Karolina
6 SOWIŃSKI Arkadiusz
7 DUDEK Marta

W dniu 25 maja 2016 r. o godz. 8.00 w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Opolu ul. Budowlanych 1 (piętro II budynek A) odbędzie się II etap postępowania kwalifikacyjnego – rozmowa kwalifikacyjna.

Podpisał: Przewodniczący komisji kwalifikacyjnej: st. bryg. mgr inż. Witold TROJNAR

Autor: mł. asp. Anna Witowska