24.10.2017r. Godz. 00:27Bieżące interwencje

Nabór do służby w KW PSP Opole

dodano: 5 kwietnia 2013 o 14:04 | ostatnia aktualizacja: 25 lipca 2013 o 14:07 | kategoria: Nabory

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Opolu ogłasza nabór do służby.

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Opolu ogłasza nabór do służby. Szczegóły dot. naboru znajdują się tutaj.

25.07.2013 r.

II etap postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko stażysty docelowo starszy inspektor w wydziale finansów Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej tj.: test wydolnościowy i sprawności fizycznej ukończyły z oceną minimum ,,DOBRY” n/w kandydatki:

1) Łokacz Agnieszka

2) Łysy Dorota

3) Niesłony Kamila

4) Łotocka Agnieszka

Ponadto ww. osoby zaliczyły próbę wysokościową i sprawdzian z pływania.

W dniu 29 lipca 2013 r. o godz. 10 00 w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, ul. Budowlanych 1 odbędzie się III etap postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko stażysty docelowo starszy inspektor w wydziale finansów.

Kandydat przed przystąpieniem do III etapu postępowania kwalifikacyjnego powinien posiadać:

- dowód osobisty,

- długopis.