20.10.2018r. Godz. 11:10Bieżące interwencje

Nagrody Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej

dodano: 9 października 2018 o 15:10 | ostatnia aktualizacja: 9 października 2018 o 15:10 | kategoria: Wydarzenia

Wręczenie decyzji Komendanta Głównego PSP w sprawie przyznania nagród pieniężnych dla strażaków mianowanych na stanowisko zastępcy dowódcy JRG województwa opolskiego.

Nagrody Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej

W dniu 9 października 2018 r. o godzinie 11:00 w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Opolu Pan st. bryg. mgr inż. Krzysztof Kędryk – Opolski Komendant Wojewódzki PSP wręczył decyzje Komendanta Głównego PSP w sprawie przyznania nagród pieniężnych za wzorowe wykonywanie zadań służbowych 14 strażakom mianowanym na stanowisko zastępcy dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej pełniącym służbę w komendach miejskiej i powiatowych województwa opolskiego.

Pan Komendant Wojewódzki PSP podziękował obecnym funkcjonariuszom za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych na zajmowanych stanowiskach służbowych.

Opracowała:
asp. Jolanta Giercuszkiewicz
starszy specjalista wydziału kadr i bhp

Opublikował:
mł. ogn. Łukasz Nowak