15.02.2019r. Godz. 20:27Bieżące interwencje

Narada podsumowująca rok 2015 w KP PSP w Strzelcach Op.

dodano: 18 stycznia 2016 o 21:01 | ostatnia aktualizacja: 18 stycznia 2016 o 21:01 | kategoria: Wydarzenia | powiat: strzelecki

W dniu 15 stycznia 2015 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Strzelcach Opolskich odbyła się narada roczna, na której podsumowano działalność komendy w 2015 roku. W spotkaniu udział wzięli funkcjonariusze i pracownicy cywilni komendy oraz zaproszeni goście: Opolski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Karol Stępień, st. bryg. w st. spoczynku Stefan Szłapa były Komendant Powiatowy PSP w Strzelcach Opolskich , Wicestarosta Strzelecki Janusz Żyłka, Zastępca Burmistrza Miasta Strzelce Opolskie Józef Kampa, kpt. w st. spoczynku Adriana Romanowicz Przewodnicząca Koła Emerytów w Strzelcach Opolskich.

Narada podsumowująca rok 2015 w KP PSP w Strzelcach Op.

Podczas narady Komendant Powiatowy PSP w Strzelcach Opolskich st. bryg. Wojciech Lisowski powitał wszystkich przybyłych gości, następnie przedstawił w formie prezentacji multimedialnej najważniejsze dokonania w minionym roku. Komendant Powiatowy podsumowując działalność przedstawił sprawy dotyczące finansów oraz nakreślił główne plany i zamierzenia na 2016 rok. Ponadto podkreślił fakt, iż ważnym elementem jest obopólna współpraca KP PSP w Strzelcach Opolskich z jednostkami samorządu terytorialnego, które dostrzegają potrzebę wspierania szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej na terenie naszego powiatu. Podziękował również za przychylność władz samorządowych oraz dobre stosunki współpracy.

Po prezentacji głos zabrali zaproszeni goście: Opolski Komendant Wojewódzki, który w swoim wystąpieniu przedstawił informację dotyczącą realizacji zadań przez Państwową Straż Pożarną w ubiegłym roku. Wicestarosta Powiatu Strzeleckiego oraz Zastępca Burmistrza Strzelec Opolskich odnieśli się do zrealizowanych zadań w minionym roku przez naszą komendę, dziękując wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom komendy za zaangażowanie i wkład pracy, który przekłada się na zaufanie i poczucie bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Tekst i foto: mł. bryg. Piotr Zdziechowski