26.04.2019r. Godz. 09:38Bieżące interwencje

Powiatowe eliminacje OTWP w Namysłowie

dodano: 9 April 2019 o 10:04 | ostatnia aktualizacja: 9 April 2019 o 10:04 | kategoria: Wydarzenia

Ogólnopolski Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Powiatowe eliminacje OTWP w Namysłowie

W dniu 8 kwietnia 2019r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej zorganizowany został przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie, Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Namysłowie oraz Starostwo Powiatowe w Namysłowie.

Nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników turnieju ufundowali: Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej i Starostwo Powiatowe w Namysłowie.

W grupie I szkół podstawowych dwa czołowe miejsca zajęły Jagoda Marczenko i Zuzanna Kasztelan z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bukowiu.

W grupie II szkół podstawowych i gimnazjalnych zwyciężyli Gracjan Walkowicz ze Szkoły Podstawowej Nr2 w Namysłowie i Maja Szymańska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Idzikowicach.

W najstarszej III grupie wiekowej - szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych zwyciężyli: Kamil Janiszewski z Zespołu Szkół Mechanicznych w Namysłowie i Jakub Kowalczyk z I Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie.

Osoby te będą reprezentowały powiat namysłowski na eliminacjach wojewódzkich.

Opracował: mł. bryg. Andrzej Prokop KP PSP w Namysłowie