21.09.2018r. Godz. 23:57Bieżące interwencje

OTWP w Namysłowie

dodano: 5 kwietnia 2018 o 22:04 | ostatnia aktualizacja: 5 kwietnia 2018 o 22:04 | kategoria: Wydarzenia | powiat: namysłowski

W dniu 5 kwietnia 2018r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

OTWP w Namysłowie

Turniej zorganizowany został przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie, Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Namysłowie oraz Starostwo Powiatowe w Namysłowie. Nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników turnieju ufundowali: Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej i Starostwo Powiatowe w Namysłowie.

W grupie szkół podstawowych dwa czołowe miejsca zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Domaradzu i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Idzikowicach.

W grupie szkół gimnazjalnych zwyciężyli uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ligocie Książęcej oraz Publicznego Gimnazjum w Świerczowie.

W najstarszej grupie wiekowej - szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych zwyciężyli: uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie.

Osoby te będą reprezentowały powiat namysłowski na eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się w dniu 27 kwietnia 2018r. w Prudnickim Ośrodku Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku.

Opracował:
mł. bryg. Andrzej Prokop