23.02.2019r. Godz. 07:56Bieżące interwencje

Podlaski i Warmiński Turniej w Sporcie Pożarniczym

dodano: 6 września 2013 o 11:09 | ostatnia aktualizacja: 6 września 2013 o 11:09 | kategoria: Sport | powiat: strzelecki

 

       W dniach 4-5 września 2013 roku odbył się IX Podlaski Turniej w Drabinie Hakowej oraz III Warmiński Turniej w Dwuboju Pożarniczym. W turniejach brali udział zawodnicy Białorusi i Litwy oraz strażacy z województw: małopolskiego, śląskiego, pomorskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego oraz opolskiego. Nasze województwo reprezentowali zawodnicy: Klama Tobiasz, Wiktor Rafał, Zyga Krzysztof, Lesch Adrian z KP PSP w Oleśnie, Wojnar Juliusz, Zając Tomasz, Nowak Janusz z KP PSP w Prudniku oraz Bernat Rafał i Brzoza Mateusz z KP PSP w Strzelcach Opolskich.

Podlaski i Warmiński Turniej w Sporcie Pożarniczym

 

        W IX turnieju Podlaskim najlepszy czas 13,96s uzyskał Bartłomiej Siepietowski z województwa małopolskiego. Kolejne miejsca zajęli: Mirosław Cyrson z czasem 14,45s z województwa pomorskiego, Dawid Kacperski 14,63s z województwa mazowieckiego, Tobiasz Klama 14,63s z województwa opolskiego, Dzmitry Yakimchuk z Białorusi z czasem 14,83s. Wyróżnienie w postaci nagrody ufundowanej przez Prezydenta Miasta Białegostoku otrzymał Siepietowski Bartłomiej, który uzyskanym wynikiem ustanowił rekord wspinalni. W Turnieju Warmińskim nasz zawodnik Brzoza Mateusz zajął II miejsce w konkurencji 100m z przeszkodami uzyskując wynik 16,68s, natomiast w dwuboju pożarniczym uzyskał wynik 32,30s zajmując IV miejsce. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników w następnych turniejach.

Tekst i foto: st.  kpt.  Piotr Zdziechowski