26.09.2018r. Godz. 17:16Bieżące interwencje

Pożegnanie Pani naczelnik wydziału kadr i bhp

dodano: 31 sierpnia 2018 o 15:08 | ostatnia aktualizacja: 31 sierpnia 2018 o 16:08 | kategoria: Wydarzenia

Naczelnik wydziału kadr i bhp Komendy Wojewódzkiej  PSP w Opolu mł. bryg. Aldona Wikowska z dniem 31 sierpnia 2018 roku  przeszła na zaopatrzenie emerytalne.

Pożegnanie Pani naczelnik wydziału kadr i bhp

mł. bryg. mgr Aldona Wikowska służbę w jednostkach ochrony przeciwpożarowej rozpoczęła 1 lipca 1988 r. w  Komendzie Rejonowej Straży Pożarnych w Wieruszowie na stanowisku stażysty. Następnie pracowała w Komendzie Rejonowej PSP w Kępnie oraz w Szkole Podoficerskiej PSP w Opolu. Od 1 kwietnia 2003 roku mł. bryg. Aldona Wikowska rozpoczęła służbę w wydziale organizacji, nadzoru i kadr Komendy Wojewódzkiej PSP w Opolu, gdzie przez kolejne lata pracowała na stanowisku starszego specjalisty, a następnie zastępcy naczelnika. Z dniem 1 lipca 2009 roku mł. bryg. Aldona Wikowska została mianowana na stanowisko naczelnika wydziału organizacji, nadzoru i kadr.

Przez 26 lata służby współpracowała w kształtowaniu kadr Państwowej Straży Pożarnej województwa opolskiego pełniąc odpowiedzialne funkcje kierownicze. Za wzorową służbę była wielokrotnie nagradzana i odznaczana.

Opracował:
st. kpt. Łukasz Olejnik