19.02.2019r. Godz. 03:47Najnowsze interwencje

POŻEGNANIE Z CZYNNĄ SŁUŻBĄ

dodano: 31 sierpnia 2017 o 10:08 | ostatnia aktualizacja: 31 sierpnia 2017 o 10:08 | kategoria: Uroczystości | powiat: prudnicki

W środowy poranek 30 sierpnia br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Prudniku odbyła się uroczysta zmiany służby, podczas której oficjalnie pożegnany został odchodzący na zaopatrzenie emerytalne Pan asp. sztab. Zbigniew Kołodziej – dowódca zmiany I JRG KP PSP w Prudniku.

POŻEGNANIE Z CZYNNĄ SŁUŻBĄ

Podczas uroczystości Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Prudniku Pan bryg. mgr inż. Tomasz Protaś w słowach skierowanych do rozstającego się ze strażackim mundurem funkcjonariusza w imieniu Komendanta Powiatowego PSP w Prudniku serdecznie podziękował za całokształt długoletniej służby zawodowej na rzecz rejonu i powiatu prudnickiego, wyrażając szczególną wdzięczność za sumienną i rzetelną pracę, wysoki poziom zaangażowania i zdyscyplinowania, wzorowe wypełnianie swoich obowiązków wykraczających niejednokrotnie poza zakres czynności oraz przekazywanie wiedzy i nabytego z wiekiem doświadczenia w rzemiośle pożarniczym młodym pokoleniom strażaków.

W trakcie uroczystości żegnający się z czynną służbą funkcjonariusz otrzymał z rąk Z-cy Komendanta list okolicznościowy oraz pamiątkową monografię ochrony przeciwpożarowej powiatu prudnickiego.

Autor: mł. bryg. Piotr Sobek