20.03.2019r. Godz. 23:15Bieżące interwencje

Przekazanie obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Oleśnie

dodano: 27 lutego 2013 o 07:02 | ostatnia aktualizacja: 28 lutego 2013 o 07:02 | kategoria: Uroczystości | powiat: oleski

W dniu 26 lutego 2013 r. w Komendzie Powiatowej w Oleśnie odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków komendanta powiatowego.

Przekazanie obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Oleśnie

Przekazanie obowiązków nastąpiło na skutek przejścia na zasłużoną emeryturę mł. bryg. Czesława Nogi pełniącego funkcję Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnie. Jego następcą na tym stanowisku został kpt. Wojciech Wiecha, który dotychcczas pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnie. Za pełnioną służbę odchodzącemu na emeryturę komendantowi podziękowali Opolski Komendant Wojewódzki nadbryg. Karol Stępień oraz Starosta Oleski Jan Kus. Ponadto w uroczystości udział wzięli Zastępcy Opolskiego KOmendanta Wojewódzkiego, komendanci powiatowi województwa opolskiego oraz przedstawiciele władz samorządowych, policji, instytucji i firm powiatu oleskiego.

Komendant Czesław Noga pełnił obowiązki na tym stanowisku od 1998 r,najpierw jako pełniący obowiązki, a od 1999 r. już jako Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej. W strukturach straży pożarnej służył przez 36 lat.