23.10.2017r. Godz. 09:55Bieżące interwencje

Reprezentacja woj. opolskiego zajęła II miejsce w XXX MP Strażaków PSP

dodano: 17 kwietnia 2013 o 09:04 | ostatnia aktualizacja: 17 kwietnia 2013 o 12:04 | kategoria: Sport

W dniach 10-12 kwietnia 2013 r. w Częstochowie odbyły się XXX Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Piłce Siatkowej. Reprezentacja województwa opolskiego w rozegranych Mistrzostwach zajęła II miejsce!

W turnieju uczestniczyły drużyny z województw: dolnośląskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, opolskiego, podlaskiego, śląskiego oraz Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Reprezentacja woj. opolskiego w rozegranych Mistrzostwach zajęła II miejsce ulegając w meczu finałowym reprezentacji woj. łódzkiego. nasze województwo reprezentowali: Worobiec Ronald, Cisowski Sebastian, Wysocki Janusz, Grzyb Krzysztof, Klimas Piotr,, Lazurek Bogdan, Nalborski Michał, Pryga Dariusz, Tarnowski Robert, Zieliński Paweł, Baniak Bartłomiej, Raniszewski Paweł, Kurek Adam- trener, Andrzej Kobienia- kierownik. Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Polski Strażaków w Piłce Siatkowej został Paweł Raniszewski z KP PSP w Strzelcach Opolskich. Najlepszym rozgrywającym został Bogdan Lazurek z KP PSP w Nysie, który za wybitne wyniki sportowe otrzymał Dyplom Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Wyniki zamieszczone są w wydarzeniach na stronie:

Naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy zdobycia złota podczas kolejnych Mistrzostw.

Tekst: st. kpt. Piotr Zdziechowski
rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Strzelcach Op.