19.02.2019r. Godz. 03:33Bieżące interwencje

Runda ćwierćfinałowa grupy B w halowej piłce nożnej

dodano: 6 lutego 2014 o 15:02 | ostatnia aktualizacja: 6 lutego 2014 o 16:02 | kategoria: Sport | powiat: strzelecki

          W dniu 6 lutego br. w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 2 w Strzelcach Opolskich przy ul. Kozielskiej rozegrano rundę ćwierćfinałową o puchar Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego w halowej piłce nożnej. W turnieju rywalizowali zawodnicy reprezentujący KM PSP w Opolu, KP PSP w Głubczycach oraz KP PSP w Strzelcach Opolskich.

 

 

Runda ćwierćfinałowa grupy B w halowej piłce nożnej

Naszą jednostkę reprezentowali strażacy: Tomasz Wdowik, Grzegorz Duda, Roman Schreiber Dawid Lorenc, Damian Warmuziński, Sławomir Wasik, Mateusz Nieświec, Dawid Mehlich, Maciej Polak, Dawid Hendel i Bartłomiej Baniak. Zmaganiom przyglądali się Komendant Powiatowy PSP w Strzelcach Opolskich st. bryg. Stefan Szłapa oraz strażacy naszej JRG, którzy dopingowali swoich zawodników.


Uzyskane kolejno miejsca w rozgrywkach ćwierćfinałowych w grupie B przedstawiają się następująco:

I miejsce KM PSP Opole - 6 punktów,

II miejsce KP PSP Strzelce Opolskie - 3 punkty,

III miejsce KP PSP Głubczyce - bez punktów,

Naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy zakwalifikowania się do finału.

 Tekst i foto: st. kpt. Piotr Zdziechowski