24.04.2019r. Godz. 09:49Bieżące interwencje

Sekcyjny Tomasz Drąg odszedł na wieczną służbę

dodano: 22 March 2016 o 10:03 | ostatnia aktualizacja: 23 March 2016 o 07:03 | kategoria: Inne

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 19 marca 2015 roku, zmarł w wieku 41 lat sekcyjny Tomasz Drąg, strażak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu i jednocześnie piłkarz Śląska Łubniany. Msza pogrzebowa odbędzie się w Kościele Parafialnym Węgry-Osowiec pw. św. Józefa Robotnika o godz. 13.00 w dniu 23 marca br. a następnie odbędzie sie uroczystość pogrzebowa na cmentarzu parafialnym w Węgrach.

Sekcyjny Tomasz Drąg odszedł na wieczną służbę

Do tragicznego zdarzenia doszło podczas meczu IV ligi opolskiej w Łubnianach. Podczas gry Tomasz Drąg zasłabł i upadł. Pomimo niezwłocznej i intensywnej reanimacji nie udało się go uratować.

Sekc. Tomasz Drąg pełnił służbę w jednostce ratowniczo-gaśniczej nr 1 z siedzibą w Opolu od 1 maja 2007 r. na stanowisku starszego ratownika. W służbie cechowała go pracowitość i rzetelność w realizacji powierzonych zadań, a także zdyscyplinowanie, koleżeńskość i skromność. Dał sie poznać jako oddany ratownik i życzliwy kolega. Wielokrotnie reprezentował strażaków województwa opolskiego na turniejach piłkarskich rangi ogólnopolskiej odnosząc znaczne sukcesy w tej dziedzinie.

Składamy wyrazy współczucia Rodzinie i Kolegom.

 

Opracowanie na podstawie informacji KM PSP Opole:
bryg. Adam Janiuk oficer prasowy OKW PSP