23.10.2017r. Godz. 09:54Bieżące interwencje

Turniej finałowy o puchar OKW PSP w piłce siatkowej na 2014 rok

dodano: 22 grudnia 2014 o 18:12 | ostatnia aktualizacja: 23 grudnia 2014 o 07:12 | kategoria: Sport | powiat: strzelecki

W dniu 22 grudnia br. w sali sportowej w Tarnowie Opolskim rozegrano turniej finałowy o puchar Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego w piłce siatkowej. W turnieju rywalizowali zawodnicy reprezentujący KW PSP Opole, KP PSP Głubczyce, KP PSP Nysa oraz KP PSP Strzelce Opolskie.

Uzyskane kolejno miejsca w turnieju przedstawiają się następująco:

I miejsce KP PSP Nysa,

II miejsce KP PSP Strzelce Opolskie,

III miejsce KW PSP Opole,

IV miejsce KP PSP Głubczyce.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Klimas Piotr z KP PSP w Nysie, najlepszym atakjącym został Melnarowicz Marcin z KW PSP w Opolu, najlepszym rozgrywającym został Lazurek Bogdan z KP PSP w Nysie. Wszyscy wyróżniający się zawodnicy otrzymali z rąk OKW PSP statuetkę oraz nagrody rzeczowe. Zawodnik z KP PSP w Strzelcach Opolskich Piotr Biesok w związku z planowanym przejściem na zaopatrzenie emerytalne otrzymał od kolegów statuetkę za wieloletnie pełnienie funkcji kapitana drużyny. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych skcesów.

Tekst i foto: st. kpt. Piotr Zdziechowski