10.12.2018r. Godz. 05:58Bieżące interwencje

Uroczysta zbiórka w KW PSP Opole

dodano: 26 listopada 2018 o 14:11 | ostatnia aktualizacja: 26 listopada 2018 o 15:11 | kategoria: Uroczystości

W dniu 26 listopada 2018 r. o godzinie 11:00 w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Opolu odbyła się uroczysta zbiórka podczas, której Opolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Opolu st. bryg. Krzysztof Kędryk wręczył akty nadania wyższych stopni służbowych w korpusie oficerów, aspirantów i podoficerów funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej woj. opolskiego oraz nagrody dla wyróżniających się funkcjonariuszy przyznane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji i Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Uroczysta zbiórka w KW PSP Opole

W związku z Narodowym Świętem Niepodległości:

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji nadał stopień starszego kapitana funkcjonariuszowi z Komendy Powiatowej PSP w Krapkowicach.

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej nadał stopień aspiranta sztabowego funkcjonariuszowi z Komendy Powiatowej PSP w Brzegu.

Opolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Opolu nadał wyższe stopnie służbowe w korpusie podoficerskim dwudziestu funkcjonariuszom pełniącym służbę w jednostkach organizacyjnych PSP województwa opolskiego.

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji wyróżnił nagrodą pieniężną funkcjonariusza z Komendy Powiatowej PSP w Brzegu.

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej wyróżnił nagrodą pieniężną dwóch funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej PSP w Opolu oraz jednego funkcjonariusza z Komendy Miejskiej PSP.

Opolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej podziękował obecnym funkcjonariuszom za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych na zajmowanych stanowiskach służbowych, życząc jednocześnie dalszych awansów i sukcesów w służbie.

Opracowała:
asp. Jolanta Giercuszkiewicz