16.12.2017r. Godz. 21:38Bieżące interwencje

Uroczysta zbiórka z okazji wręczenia awansów

dodano: 21 listopada 2017 o 10:11 | ostatnia aktualizacja: 21 listopada 2017 o 10:11 | kategoria: Uroczystości

Uroczysta zbiórka z okazji wręczenia awansów.

Uroczysta zbiórka z okazji wręczenia awansów

W dniu 21 listopada 2017 roku na terenie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji wręczenia awansów jakie przyznano w związku z Narodowym Świętem Niepodległości.

W uroczystości uczestniczyli zastępcy Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Opolu, awansowani, komendanci powiatowi/miejski PSP oraz naczelnicy wydziałów KW PSP w Opolu.

W związku z Narodowym Świętem Niepodległości Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji nadał wyższe stopnie służbowe:
- starszego brygadiera – 1 funkcjonariuszowi (KM PSP w Opolu),
- starszego kapitana – 2 funkcjonariuszom (KW PSP w Opolu, KP PSP w Oleśnie).

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej w związku z Narodowym Świętem Niepodległości nadał wyższe stopnie służbowe:
- starszego aspiranta – 2 funkcjonariuszom (KP PSP w Strzelcach Op., KP PSP w Namysłowie),
- aspiranta – 4 funkcjonariuszom (KP PSP w Krapkowicach, KP PSP w Kędzierzynie – Koźlu, KM PSP w Opolu, KP PSP w Nysie).

Decyzje Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej awansowanym wręczył z-ca Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Witold Trojnar.

Gratulujemy wszystkim awansowanym.

Opracował: