24.10.2017r. Godz. 00:32Bieżące interwencje

Uroczyste wręczenie nagród w eliminacjach wojewódzkich konkursu plastycznego

dodano: 29 maja 2013 o 08:05 | ostatnia aktualizacja: 29 maja 2013 o 08:05 | kategoria: Inne

28 maja 2013 r w Urzędzie Wojewódzkim odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów XV edycji konkursu plastycznego "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!".

Uroczyste wręczenie nagród w eliminacjach wojewódzkich konkursu plastycznego

Dwudziestu laureatów konkursu odebrało nagrody ufundowane przez Wojewodę Opolskiego Ryszarda Wilczyńskiego, Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Karola Stępnia i Kuratora Oświaty Halinę Bilik. Wraz z dziećmi przybyli na spotkanie ich opiekunowie prac plastycznych, którzy otrzymali podziękowanie za wkład wniesiony w edukację uczniów.

Nagrodzonym laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w eliminacjach centralnych, które powinny się rozstrzygnąć do końca czerwca 2013 r.

Prace nagrodzonych lauretów można oglądać  klikając na poniższy link http://psp.opole.pl/aktualnosci/xv-edycja-ogolnopolskiego-konkursu-plastycznego/

Autor: st.kpt. Sylwia Karakuła - wydział kontrolno-rozpoznawczy KW PSP w Opolu