20.03.2019r. Godz. 22:49Bieżące interwencje

Uroczystości pogrzebowe asp. sztab. M. Rottera

dodano: 1 grudnia 2017 o 12:12 | ostatnia aktualizacja: 1 grudnia 2017 o 12:12 | kategoria: Inne

Z głębokim żalem i smutkiem  zawiadamiamy o nagłej śmierci ś.p. asp.sztab. Marcina Rottera absolwenta Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej  w Częstochowie i funkcjonariusza Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku

Uroczystości pogrzebowe asp. sztab. M. Rottera

Asp.sztab. Marcin Rotter służbę w szeregach Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął  w dniu 1 czerwca 2000r. w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Krapkowicach na stanowisku starszego ratownika. Z dniem 05 lipca 2002r. został przeniesiony do dalszego pełnienia służby w KP PSP w Kluczborku gdzie zajmował odpowiednio stanowiska: starszego ratownika, specjalistę ratownika. W dniu 01 stycznia 2007 r. został mianowany na stanowisko dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku.

Za wzorowe wykonywanie zadań służbowych był wielokrotnie nagradzany przez Komendanta Powiatowego jak i Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.

 

 

W zmarłym żegnamy wspaniałego kolegę i przyjaciela.

Wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia w trudnych chwilach żonie, córce, rodzinie i bliskim asp. sztab. Marcina Rottera składają funkcjonariusze i pracownicy cywilni Państwowej Straży Pożarnej woj. opolskiego.

 

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się  2 grudnia 2017 r. o godz. 9.00 w kaplicy na cmentarzu komunalnym  w Kluczborku po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce  Wiecznego Spoczynku.

Opracowanie:
mł. bryg. Maciej Kochanowski
oficer prasowy KP PSP w Kluczborku

Opublikował:
st. kpt. Łukasz Olejnik
oficer prasowy OKW PSP