11.12.2018r. Godz. 07:22Bieżące interwencje

ważniejsz zdarzenia w dniu 12.06.2017

dodano: 12 czerwca 2017 o 23:06 | ostatnia aktualizacja: 13 czerwca 2017 o 23:06 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 31 razy. Odnotowaliśmy 4 pożary i 26 miejscowych zagrożeń i jeden alarm fałszywy. W wyniku zdarzeń czternaście osób zostało poszkodowanych. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 67 zastępów  w sile 264 strażaków.

Na terenie województwa doszło do siedmiu wypadków drogowych, w których poszkodowane zostało dwanaście osób.

W Gorzowie Śląskim w wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym, motocyklista poniósł śmierć na miejscu, a kierowca samochodu osobowego został ranny.

W Rudnikach także w powiecie oleskim w wypadku dwóch samochodów osobowych cztery osoby zostały ranne.

W Czaplach Wielkich w powiecie kluczborskim w wyniku najechania samochodu osobowego na tył drugiego samochodu osobowego, poszkodowana została dwójka dzieci.

SK OKW

asp.sztab. Piotr Labusga