10.12.2018r. Godz. 23:23Bieżące interwencje

ważniejsz zdarzenia w dniu 14.06.2017

dodano: 14 czerwca 2017 o 23:06 | ostatnia aktualizacja: 15 czerwca 2017 o 22:06 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 12 razy. Odnotowaliśmy 4 pożary, 6 miejscowych zagrożeń i dwa alarmy fałszywe. W wyniku zdarzeń pięć osób zostało poszkodowanych. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 20 zastępów  w sile 83 strażaków.

Na terenie województwa doszło do dwóch wypadków drogowych, w których poszkodowane zostały cztery osoby.

Na autostradzie A4 na 224 km samochód osobowy wypadł z jezdni. Prawdopodobnie zasłabnięcie było przyczyną zdarzenia, poszkodowanemu kierowcy strażacy z JRG 3 Niemodlin udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy.

W miejscowości Wierzbiec w powiecie prudnickim, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały poszkodowane, wszystkim kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili strażacy z JRG Prudnik.

SK OKW

asp.sztab. Piotr Labusga