21.11.2017r. Godz. 07:21Bieżące interwencje

ważniejsz zdarzenia w dniu 18.10.2017r

dodano: 18 października 2017 o 22:10 | ostatnia aktualizacja: 18 października 2017 o 22:10 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 21 razy. Odnotowaliśmy 5 pożarów, 15 miejscowych zagrożeń i 1 alarm fałszywy. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 60 zastępów  w sile 262 strażaków.

W dniu dzisiejszym doszło do sześciu zdarzeń na drogach, w których poszkodowane zostały dwie osoby.

W Dębskiej Kuźni doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym, w wyniku czego jedna osoba podróżująca samochodem osobowym została poszkodowana.

W Zielęcicach w powiecie brzeskim doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem, którego kierujący został ranny.

W Gorzowie Śląskim nieszczelność rury odprowadzającej spaliny z pieca do komina była przyczyną zadymienia w mieszkaniu. W mieszkaniu przebywała jedna osoba której strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy.

asp.sztab. Piotr Labusga

SK OKW