22.02.2019r. Godz. 08:46Bieżące interwencje

Ważniejsze działania w dniu 11.05.2016 r.

dodano: 11 maja 2016 o 20:05 | ostatnia aktualizacja: 12 maja 2016 o 23:05 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

 

Ważniejsze zdarzenia:

1. W powiecie opolskim dyżurny stanowiska kierowania o godzinie 15.22 przyjął zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów (dwóch sam. os. i jedenego sam. dost.), do którego doszło w Opolu na ul. Krapkowickiej. Na miejsce zdarzenia zostało zadysponowanych pięć zastępów straży pożarnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia potwierdzono informację wynikającą ze zgłoszenia. W wyniku zdarzenia trzy osoby (dwie dorosłe i jedno dziecko) zostały ranne, które po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego zostały zabrane do szpitala. Na czas prowadzenia działań ratowniczych ruch drogowy był wstrzymany.

2. W powiecie oleskim dyżurny stanowiska kierowania o godzinie 18.47 przyjął zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów (sam. os. i sam. cięż.), do którego doszło na drodze krajowej nr 43 w pobliżu miejscowości Młyny. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane trzy zastępy straży pożarnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia potwierdzono informację wynikającą ze zgłoszenia. W wyniku zdarzenia osoba kierująca samochodem osobowym poniosła śmierć na miejscu.

Na czas prowadzenia działań ruch w komunikacji dogowej był wstrzymany.

Stanowiska Kierowania

Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

kpt. Krzysztof Sobkowicz