10.12.2018r. Godz. 22:59Bieżące interwencje

ważniejsze zdarzenia w dniu 31.05.2013

dodano: 31 maja 2013 o 22:05 | ostatnia aktualizacja: 1 czerwca 2013 o 13:06 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

ważniejsze zdarzenia w dniu 31.05.2013

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 19 razy w tym do pożarów wyjeżdżała 3 razy a do miejscowych zagrożeń 16 razy.

W miejscowości Zawada w powiecie opolskim doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku czego jedna osoba została poszkodowana. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu oraz odłączeniu akumulatorów w pojazdach.

Z kolei na drodze powiatowej Zębowice – Szemrowice, samochód ciężarowy na łuku drogi z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwny pas a następnie przewrócił się do rowu uderzając w przepust. Kierowca wydostał się z pojazdu o własnych siłach. Działania JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wykonaniu dostępu do akumulatorów i ich odłączeniu.

Sporządził:

dyżurny operacyjny województwa