18.10.2017r. Godz. 14:51Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 01.03.2016r.

dodano: 1 marca 2016 o 23:03 | ostatnia aktualizacja: 1 marca 2016 o 23:03 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 35 razy, w tym były 3 pożary, 31 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy. W działaniach zaangażowane były 64 zastępy i 283 strażaków. Poszkodowane zostały 4 osoby. Związku z opadami śniegu odnotowaliśmy14 zdarzeń związanych z usuwaniem powalonych drzew.

• w powiecie kluczborskim na DK 11 na wysokości Gołkowic doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, której kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili strażacy z JRG Kluczbork;

• w Głuchołazach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Poszkodowana została jedna osoba a działania JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz kierowaniu ruchem drogowym.

Stanowisko Kierowania

mł. kpt. Roman Felusiak