19.10.2017r. Godz. 05:31Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 01.06.2013

dodano: 1 czerwca 2013 o 13:06 | ostatnia aktualizacja: 3 czerwca 2013 o 00:06 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

O godz. 08:33 dyżurny stanowiska kierowania w Nysie otrzymał zgłoszenie o wywróconej łódce na Jeziorze Otmuchowskim. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży. Ratownicy podjęli z wody 3 osoby. Ze względu na duże wychłodzenie podano im ciepłe płyny oraz zastosowano termoizolację. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego przewiózł uratowane osoby do szpitala.

W miejscowości Dzbańce, pow. głubczycki, samochód osobowy uderzył w budynek. Wykonano dostęp do poszkodowanego pasażera znajdującego się wewnątrz, kierujący opuścił pojazd przed przybyciem JOP. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR, który przetransportował poszkodowanego do szpitala.

Sporządził

Dyżurny operacyjny