19.10.2017r. Godz. 05:33Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 01.08.2013

dodano: 1 sierpnia 2013 o 23:08 | ostatnia aktualizacja: 2 sierpnia 2013 o 16:08 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

O godz 14.05 w Opolu na ulicy Domańskiego doszło do pożaru w budynku jednorodzinnym.

Po dojeździe na miejsce sześciu zastępów zastano pożar łazienki na piętrze budynku. W pożarze nikt nie został poszkodowany. Spaleniu uległa łazienka, poddasze oraz część dachu, straty oszacowano na 40 tys.

W wypadkach na terenie województwa poszkodowane zostało sześć osób:

- w Mąkoszycach w powiecie brzeskim doszło do wypadku motoru z samochodem dostawczym. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła pasażerka motoru a kierujący w ciężkim stanie został zabrany przez LPR.

- W Olszowej w powiecie strzeleckim w wyniku zderzenia trzech samochodów poszkodowane zostały trzy osoby.

- W Skorogoszczy w powiecie brzeskim samochód zjechał do rowu i dachował poszkodowany został prowadzący pojazd.

mł.kpt. Krzysztof Sobkowicz