14.12.2017r. Godz. 14:15Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 02.08.2014r

dodano: 2 sierpnia 2014 o 22:08 | ostatnia aktualizacja: 4 sierpnia 2014 o 06:08 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Ważniejsze zdarzenia w dniu 02.08.2014r

W czasie mijającej służby  na terenie  województwa opolskiego zastępy straży pożarnej interweniowały 29 razy. W tym było 7   pożarów, 21 miejscowych  zagrożeń oraz 1  alarm fałszywy. W działaniach ogółem udział brały 53 zastępy  i 232 strażaków. W sumie poszkodowanych zostało 8 osób.

Ważniejsze zdarzenia.

W miejscowości Tarnowiec koło Brzegu doszło do pożaru samochodu osobowego, którym podróżowały 3 osoby. W chwili przybycia   na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarem pojazd był całkowicie objęty płomieniami. Kierowca i pasażerowie znajdowali się w bezpiecznej odległości od samochodu. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia,  podaniu dwóch prądów gaśniczych na palący się samochód. Następnie wspomagano ZRM przy osobach poszkodowanych. Po zakończeniu tych działań  usunięto spalony pojazd z jezdni i uprzątnięto miejsce pożaru. powstałe straty oszacowano wstępnie na kwotę około 15 tys. złotych.

sporządził

Dyżurny Operacyjny