15.12.2017r. Godz. 01:32Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 02.12.2015r.

dodano: 2 grudnia 2015 o 22:12 | ostatnia aktualizacja: 3 grudnia 2015 o 23:12 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Na terenie województwa opolskiego w dniu dzisiejszym doszło do sześciu zdarzeń drogowych,
w których poszkodowanych zostało jedenaście osób. Najgroźniejsze zdarzenie miało miejsce
w powiecie kluczborskim przy granicy z województwem wielkopolskim na DK 11 w pobliżu miejscowości Kostów. Samochód typu bus przewożący ludzi do pracy wpadł w poślizg i przewrócił się na jezdnię. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostały siedem osób. W działaniach ratowniczych brało udział osiem zastępów straży pożarnej w tym trzy z województwa wielkopolskiego. Strażacy czterem poszkodowanym udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy. Utrudnienia na DK11 trwały około dwóch godzin.

Dyżurny Operacyjny

SK OKW PSP