23.10.2017r. Godz. 09:54Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 03.04.2016r.

dodano: 3 kwietnia 2016 o 22:04 | ostatnia aktualizacja: 4 kwietnia 2016 o 23:04 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 42 razy, w tym było 32 pożarów, 10 miejscowych zagrożeń. W działaniach zaangażowane było 90 zastępów i 396 strażaków. Poszkodowanych zostało 7 osób.

W godzinach popołudniowych w miejscowości Biestrzykowice w powiecie namysłowskim, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, którym kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili strażacy z JRG Namyslów. Dalsze działania polegały na odłączeniu akumulatorów i zneutralizowaniu płynów silnikowych.

W miejscowości Praszka w powiecie oleskim, doszło do pożaru w budynku krytej pływalni, wyniku tego zdarzenia spaleniu i zniszczeniu uległo pomieszczenie sauny. Na miejscu w działaniach brały udział 4 zastępy w liczbie 22 ratowników. Nie odnotowano osób poszkodowanych.

Stanowisko Kierowania

mł. kpt. Roman Felusiak