14.12.2017r. Godz. 03:06Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 03.08.2016r.

dodano: 3 sierpnia 2016 o 23:08 | ostatnia aktualizacja: 4 sierpnia 2016 o 23:08 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym, na terenie województwa opolskiego, straż pożarna interweniowała 29 razy. Odnotowaliśmy 8 pożarów, 19 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmów fałszywych. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 59 zastępów w sile 243 strażaków. W zdarzeniach poszkodowanych zostało 9 osobów.

Ważniejsze zdarzenia

W miejscowości Ścibórz (powiat nyski) niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu środków transportu było przyczyną wypadku samochodu osobowego nisan primera. Kierująca pojazdem straciła nad nim panowanie na łuku drogi i wpadła do rowu. Przybyłe na miejsce zdarzenia zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy medycznej poszkodowanym, aż pięc osób zostało zabranych do szpitala na obserwację. Straty materialne spowodowane tym zdarzeniem oszacowano na 10 tys. pln.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania