23.10.2017r. Godz. 09:59Bieżące interwencje

ważniejsze zdarzenia w dniu 03.09.2014

dodano: 3 września 2014 o 21:09 | ostatnia aktualizacja: 3 września 2014 o 23:09 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 34 razy, w tym: 1 pożar, 31 miejscowych zagrożeń i 2 alarmy fałszywe. W zdarzeniach ogółem poszkodowanych zostało 5 osób.

W powiecie opolskim dyżurny stanowiska kierowania o godzinie 12.19 przyjął zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego (zderzenie dwóch samochodów osobowych) w miejscowości Dąbrowa. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane niezwłocznie 4 zastępy straży pożarnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i dokonaniu rozpoznania ustalono, że w wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby, którym pomocy medycznej udzielał zespół ratownictwa medycznego. Działania straży pożarnej polegały na równoczesnym:

- zamknięciu ruchu drogowego w obu kierunkach

- zabezpieczeniu i neutralizacji wyciekających płynów eksploatacyjnych z pojazdów.

Dyżurny Operacyjny

Stanowiska Kierowania