21.09.2017r. Godz. 19:49Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 03.09.2017r

dodano: 3 września 2017 o 23:09 | ostatnia aktualizacja: 4 września 2017 o 19:09 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 19 razy. Odnotowaliśmy 4 pożarów, 15 miejscowych zagrożeń. W wyniku zdarzeń poszkodowanych zostało 6 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 40 zastępów, w sile 183 strażaków.

O godzinie 17.00 doszło do zdarzenia drogowego na 235km Autostrady A4 w kierunku Katowic. Po przybyciu na miejsce zastępów straży stwierdzono, że: poza pasem ruchu w rowie w kierunku Katowic znajdował się samochód osobowy. Podróżowały w nim cztery osoby, które samodzielnie opuściły pojazd, na miejscu zdarzenia była Policja, osoby poszkodowane zostały przebadane przez ZRM i wszystkie pozostały na miejscu zdarzenia. Działania straży polegały na: zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie KPP osobie poszkodowanej, sorpcji substancji ropopochodnych.

Opracowanie:
Stanowisk