22.10.2017r. Godz. 10:13Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 03.10.2011r

dodano: 3 października 2011 o 18:10 | ostatnia aktualizacja: 4 października 2011 o 22:10 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

• 11:06 - Olesno - Wypadek drogowy, poszkodowany motocyklista
  • 15:29 - Paczków - pożar mieszkania. Starsza osoba uratowana z płomieni
  • 17:18 - Autostrada A-4, 238km, kierunek Wrocław - Wywrócony samochód cięzarowy blokuje część autostrady A-4
Ważniejsze zdarzenia w dniu 03.10.2011r
  • 11:06 - Olesno - Wypadek drogowy. Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono że na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Samochód stał na przeciwnym pasie ruchu z zamiarem skrętu w lewo, motocyklista uderzył w lewą stronę samochodu. W wyniku uderzenia motocyklista złamał nogę. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i kierowaniu ruchem drogowym. Więcej szczegółów..
  • 15:29 - Paczków - pożar mieszkania. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono palące się mieszkanie na parterze. Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Podano jeden prąd wody na palący się pokój w mieszkaniu. Po opanowaniu ognia i wejściu do pomieszczenia w aparatach dróg oddechowych, stwierdzono leząca osobę, najprawdopodobniej niepełnosprawną, na palącym się łózko, którą następnie wyciągnięto na korytarz i przekazano ratownikom medycznym. Osoba poszkodowana miała liczne rany oparzeniowe i była przytomna. Następnie dogaszano palące się pomieszczenie. Więcej szczegółów ..
  • 17:18 - Autostrada A-4, 238km, kierunek Wrocław - Samochód cięzarowy wiozący elementy elektroniczne wywrócił się i wpadł do rowu. W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana. Zablokowany jest pas dojazdowy oraz prawa nitka w kierunku na Wrocław. Ruch odbywa się jedną nitką. Więcej szegółów..