22.10.2017r. Godz. 04:38Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 03.10.2016r

dodano: 3 października 2016 o 22:10 | ostatnia aktualizacja: 4 października 2016 o 23:10 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 26 razy, w tym odnotowaliśmy 2 pożary, 23 miejscowe zagrożenia oraz 1 alarm fałszywy. Poszkodowanych zostało 17 osób. A w działaniach zaangażowanych było 63 zastępów i 263 strażaków.

Ważniejsze zdarzenia w dniu 03.10.2016r

W miejscowości Nowe Kolnie w powiecie brzeskim, doszło do wypadnięcia samochodu osobowego z drogi. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została 1 osoba. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dokonaniu dostępu do osoby uwięzionej oraz odłączeniu akumulatora w pojeździe.

W Markotowie Małym w powiecie kluczborskim, samochód osobowy uderzyło w tył busa. W wyniku tego zdarzenia obydwa pojazdy wpadły do rowu. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy jednemu z poszkodowanych. Po przekazaniu ZRM- owi, osoba ranna została odtransportowana do szpitala.

Dyżurny Operacyjny Województwa

kpt. Roman Felusiak