23.11.2017r. Godz. 01:06Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 03.11.2017r.

dodano: 3 listopada 2017 o 21:11 | ostatnia aktualizacja: 3 listopada 2017 o 23:11 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 30 razy. Odnotowaliśmy 9 pożarów, 18 miejscowych zagrożeń oraz 3 alarmy fałszywe. W wyniku zdarzeń poszkodowanych zostało 6 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 57 zastępów, w sile 233 strażaków.

ażniejsze zdarzenia:

Do zdarzenia drogowego doszło na trasie Tomice – Szonów. Poszkodowane jedna osoba została przewieziona do szpitala.

W Łambinowicach, pojazd uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

W Niemodlinie samochód osobowy wypadł z jezdni na działkę rolną. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom, następnie przekazali je pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania