19.10.2017r. Godz. 05:33Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 03.12.2013

dodano: 3 grudnia 2013 o 23:12 | ostatnia aktualizacja: 3 grudnia 2013 o 23:12 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

O godz 11:43 w Brzegu z powodu braku ZRM, jeden zastęp straży pożarnej został zadysponowany do zdarzenia, w którym podczas zajęć w szkole została poszkodowana nauczycielka (doznała urazu kolana). Strażacy po przyjeździe na miejsce zdarzenia udzielili KPP a następnie poszkodowaną przekazali dla ZRM.

W Oleśnie o godzinie 21:47 trzy zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane do pożaru w kotłowni budynku internatu. W kotłowni powstało zadymienie przez nieszczelne drzwiczki w piecu centralnego ogrzewania. Dym przedostał się na korytarz internatu. Z budynku przed przyjazdem straży pożarnej została ewakuowana młodzież – 16 osób. Nikt nie został poszkodowany. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sprawdzeniu pomieszczeń internatu na obecność CO (wskazania 0) oraz ich przewietrzeniu.

Dyżurny Operacyjny Województwa

st. kpt. Jarosław Larski