22.01.2019r. Godz. 07:38Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 04.01.2019 r.

dodano: 4 stycznia 2019 o 21:01 | ostatnia aktualizacja: 5 stycznia 2019 o 23:01 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 21 razy. Odnotowaliśmy 4 pożary oraz 17 miejscowych zagrożeń. W wyniku zdarzeń poszkodowanych zostało 5 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 55 zastępów w sile 228 strażaków

W miejscowości Krzywiczyny, pow. kluczborski, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 3 pojazdów oraz autobusu szkolnego. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm uczestnikom z samochodu osobowego, następnie przekazali ich pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego. Obie osoby zostały przewiezione do szpitala.

W Boroszowie, doszło do zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami łącznie podróżowało 5 osób. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy jednemu uczestnikowi. Zespół ratownictwa medycznego przewiózł poszkodowanego do szpitala.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania