19.08.2018r. Godz. 01:40Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 04.02.2018r.

dodano: 4 lutego 2018 o 19:02 | ostatnia aktualizacja: 5 lutego 2018 o 22:02 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 11 razy. Odnotowaliśmy 5 pożarów, 4 miejscowe zagrożenia oraz 2 alarmy fałszywy. W wyniku zdarzeń poszkodowane zostały 3 osoby. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 25 zastępów  w sile 98 strażaków.

W Kędzierzynie Koźlu doszło do pożaru w mieszkaniu, na drugim piętrze budynku wielorodzinnego. Przed przybyciem zastępów straży z budynku ewakuowało się 6 osób, strażacy ewakuowali kolejne cztery. Jedna osoba poszkodowana została przewieziona do szpitala.

W Opolu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych, którymi łącznie podróżowały 4 osoby. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy jednemu poszkodowanemu, zespół ratownictwa medycznego przewiózł do szpitala wszystkich uczestników.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania