21.10.2017r. Godz. 08:51Bieżące interwencje

ważniejsze zdarzenia w dniu 05.03.2015

dodano: 5 marca 2015 o 23:03 | ostatnia aktualizacja: 6 marca 2015 o 23:03 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszy w zdarzeniach na terenie województwa opolskiego rannych zostało 7 osób.

W Szydłowie podczas pożaru kotłowni w piwnicy, ranny został sąsiad próbujący ugasić pożar przed przybyciem jednostek straży pożarnej , kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili mu strażacy z JRG 3 Niemodlin.

W Dobrej w powiecie krapkowickim w zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych, dwie osoby zostały poszkodowane , kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili strażacy z JRG Krapkowice.

W Łączniku w powiecie prudnickim w zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych , dwie osoby zostały poszkodowane , kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili strażacy z JRG Prudnik

SK OKW

asp. sztab. Piotr Labusga