21.10.2017r. Godz. 08:49Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 05.04.2015r.

dodano: 5 kwietnia 2015 o 22:04 | ostatnia aktualizacja: 7 kwietnia 2015 o 00:04 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 17 razy, w tym 5 pożarów oraz 12 miejscowych zagrożeń. W działaniach zaangażowanych było 26 zastępów i 114 strażaków. W zdarzeniach poszkodowane zostały 4 osoby.

O godz. 02:37, w miejscowości Jędrzejów, pow. brzeski, samochód osobowy wpadł do rowu i uderzył w drzewo. Dwie osoby (przytomne) były uwięzione wewnątrz pojazdu, trzecia (przytomna) znajdowała się na zewnątrz. Strażacy odłączyli dopływ prądu z akumulatora w pojeździe, wykonali dostęp do osób poszkodowanych za pomocą narzędzi hydraulicznych oraz ewakuowali z pojazdu dwie osoby. Następnie udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy wszystkim trzem uczestnikom zdarzenia i przekazali zespołom ratownictwa medycznego, które przewiozły ich do szpitala.

sporządził

Dyżurny Operacyjny