23.10.2017r. Godz. 09:45Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 05.04.2016r.

dodano: 5 kwietnia 2016 o 23:04 | ostatnia aktualizacja: 6 kwietnia 2016 o 09:04 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na ulicy Oławskiej w Brzegu, gdzie podróżujący samochodem osobowym BMW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej poszkodowanymi zajmował się już zespół ratownictwa medycznego. W wyniku odniesionych obrażeń jedna osoba poniosła śmierć, drugi poszkodowany został odtransportowany do szpitala. Na miejsce zdarzenia przybyła matka jednego z poszkodowanych. Jej również została udzielona pomoc medyczna gdyż zasłabła na miejscu zdarzenia. Straty materialne oszacowano na 12 tyś.pln. Na czas działa służb droga zablokowana była w obu kierunkach.

Dyżurny Operacyjny

SK OKW PSP